Stránky věnované charitativní činnosti ašramu Ramany Maharišiho v jihoindickém Tadpatri

Děkujeme mnohokrát všem dárcům a sponzorům dětí z Domova a školy pro sirotky

Jak můžu pomoci

Přímý způsob, jak podpořit projekty ašramu, je poslat peníze na účet občanského sdružení. Tento účet je transparentní, můžete sledovat jeho aktuální zůstatek a pohyby. Peněžní příspěvky mohou být jak v českých korunách, tak v eurech.

číslo účtu: 3297798001/5500

Veškeré získané finanční příspěvky od dárců jsou každý měsíc přeposílané na konto do Indie a jsou použity k účelu, k němuž byly poskytnuty, a to v souladu s cíli a stanovami občanského sdružení.

Chcete-li přispět na konkrétní projekt ašramu, uveďte název projektu do zprávy pro příjemce. Můžete si vybrat z projektů: domov a škola pro sirotky, duchovní domov pro seniory, sponzorování chudých studentů, bezplatná homeopatická klinika, bezplatné lékařské dny, bezplatné obědy pro bezdomovce, hromadné svatby, pomoc pro chudé studenty, podpora pro tělesně postižené mladé lidi, nákup nového pozemku pro stavbu nemocnice a střední školy a další projekty zmíněné na těchto stránkách.

Finanční dar je možné uvést do daňového přiznání a snížit tak výši daně. Potvrzení, které slouží jako doklad o přijetí daru Vám rádi pošleme. Napište nám na adresu info@zmenmujosud.cz a uveďte své jméno a adresu, IČ a DIČ pokud podnikáte nebo rodné číslo. Potvrzení Vám pošleme, jakmile Váš příspěvek dorazí na účet.

Pokud peníze posíláte přes Českou poštu a chcete-li potvrzení o přijeyí daru, informujte nás o tom prosím emailem současně s provedením platby a zašlete nám doklad o zaplacení - nejlépe e-mailem naskenovaný ústřižek složenky. Česká pošta bohužel neumožňuje specifikaci platby, takže u příchozí platby není známý ani odesílatel (tím je Česká pošta) ani účel platby.

Šrí V.V. Brahmam zakladatel a prezident Ašramu Ramany Maharišiho v Tadpatri v jižní IndiiČíslo účtu

Bhagavan Šrí Ramana Mahariši

Odkaz na stránky hlavního Ašramu Ramany Maharišiho v Tiruvannamalai ve státě Tamil Nadu v jižní Indii.


Novinky na e-mail

 

POUŽIJTE NAŠE LOGO: