Stránky věnované charitativní činnosti ašramu Ramany Maharišiho v jihoindickém Tadpatri

Děkujeme mnohokrát všem dárcům a sponzorům dětí z Domova a školy pro sirotky

Ašram Ramany Maharišiho v Tadpatri

Ašram Ramany Maharišiho v Tadpatri byl založen v roce 1982 na okraji města Tadpatri v indickém státě Andhra Pradéš. Slouží jako bezpečný přístav pro ty, kteří cítí souznění s osobou Ramany Maharišiho, velkého jihoindického mudrce první poloviny 20. století.

Hosté si mohou vypůjčit knihy z knihovny nebo meditovat v tiché meditační síni. Mohou se účastnit duchovních přednášek, čtení a dalších programů.

Kromě toho, že nabízí každodenní azyl pro veřejnost, zapojuje se ašram do řady charitativních projektů. Mezi nejvýznamnější z nich patří domov a škola pro sirotky, duchovní domov pro seniory, bezplatná homeopatická klinika, bezplatné lékařské dny, podpora studia, bezplatné obědy pro bezdomovce, podpora pro tělesně postižené mladé lidi, rozličná pomoc pro chudé studenty, hromadné svatby, kulturní pořady a další.

Ašram stále rozšiřuje své charitativní aktivity, v současné době jsou konkrétní plány na projekt bezplatné lékařské laboratoře.

Když se slaví výročí narození a smrti Ramany Maharišiho, branou ašramu projdou za den tisíce návštěvníků.
Pobyt v ašramu

Ašram poskytuje krátkodobé ubytování pro hosty přijíždějící zdaleka. Zájemci o ubytování by měli být upřímní duchovní hledající cítící souznění s učením Ramany Maharišiho a měli by se informovat o dostupnosti ubytování předem. Ubytování je zajištěno v malých pohodlných domečcích s vlastním sociálním zařízením.

Pro hosty není stanovený povinný program. Mohou se účastnit pravidelného programu Duchovního domova pro seniory.

Zakladatel a prezident ašramu Šrí V.V. Brahmam je obvykle každý den k dispozici v určitou hodinu pro meditaci a konzultace ohledně duchovních otázek.

Šrí V.V. Brahmam zakladatel a prezident Ašramu Ramany Maharišiho v Tadpatri v jižní IndiiČíslo účtu

Bhagavan Šrí Ramana Mahariši

Odkaz na stránky hlavního Ašramu Ramany Maharišiho v Tiruvannamalai ve státě Tamil Nadu v jižní Indii.


Novinky na e-mail

 

POUŽIJTE NAŠE LOGO: